Rekvalifikační kurz pro obor Kosmetické služby na základě akreditace MŠMT obsahuje teoretickou a praktickou část, zaměřenou na zvládnutí celého kosmetického ošetření a poradenství v tomto oboru. Podmínkou pro přihlášku do akreditovaného rekvalifikačního kurzu oboru Kosmetické služby je, aby uchazeč absolvoval střední školu ukončenou maturitou. Po ukončení rekvalifikačního kurzu obdrží absolvent Osvědčení o rekvalifikaci.

Cena 14000,- Kč

NÁVAZNÉ KURZY

Mikromasáž očního okolí

Toto školení je zaměřeno na vyhlazování mimických vrásek očního okolí, čela pomocí speciální masáže. Ošetření je vhodné nejen pro začínající se tvorbu vrásek, tak pro vrásky hluboké. Ošetření se dá zakomponovat do klasického kosmetického ošetření nebo samostatné ošetření (speciální kůra – např. 10 ležení)

Doba trvání 2 – 4 hodiny podle počtu účastníků.

Cena: 600,- Kč
(materiál)

Maximální počet účastníků je 6.

Relaxační masáž

Tento kurz je zaměřený na relaxační masáž, která je jemná, ale zaměřená na všechny oblasti obličeje, krku, dekoltu a šíji  (včetně mikromasáže očního okolí). Masáž bude předvedena a každá účastnice si ji vyzkouší.

Doba trvání 3 – 6 hodin podle počtu účastníků.

Cena: 800 Kč
(materiál, DVD)

Maximální počet účastníků je 6.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy dlouhodobě formuje řasy. Na tomto školení se naučíte pracovat s trvalou na řasy. Je to samostatné ošetření klientky. Jedno ošetření formuje řasy na 6-8 týdnů. V důsledku trvalého formování řas, má klientka stále zářící oči. Nedochází k lámání řas jako při používání kleští. V rámci tohoto ošetření se řasy barví.

Doba trvání cca 3  hodiny. Místo, termín a cenu je možno domluvit individuálně.

Cena: 600 Kč
(materiál)
Maximální počet účastníků je 2.

Kontakt:

Olga HRADECKÁ
Tel.: +420 606 033 018
e-mail: info@skolenijeumeni.cz


 

Objednávka / Rezervace

Vyplňte formulář a odešlete jej.

Jméno:
E-mail:
Telefon:

Obsah zprávy: