Jako manikérky si ceníme toho, že nás pochválíte za dobře odvedenou práci a máme opravdu radost, když vám novou barvou rozzáříme pondělí. Je nám ale líto, že ve skrytu duše vás téměř vždy vyděsí zpráva, že se vzdalujeme z města na déle jak týden, netěší nás, že začnete propadat panice a máte zkažený celý den. Dlouho jsme nevěděli proč vás naše občasné dovolené tak stresují, když není nic jednoduššího než si těch pár prstíků opilovat doma než se vrátíme nebo si nehty odlakovat a „přetřít“ něčím jiným.

Je fascinující jak může člověka pohltit jeho obor a ustrnout v bodě kdy si myslí, že co je samozřejmé pro něj je automatické i pro ostatní. Za své kariéry, už jsme viděli nespočet rukou, nehtů barev a tvarů, ale když k nám dorazila po poslední dovolené naše klientka s opilovanou jednou rukou a to jen z levé strany, myslím že, jsme to pochopily J .  Nasmály  jsme se opravdu hodně. Na otázku pro nemá zarovnanou jen jednu ruku a to ještě jen z jedné strany, nám řekla: „No to není tak jednoduchý, já nevím jak, a pilovat umím jen z jedné strany.“ Když jsme se pak cvičně ptala ostatních zákaznic, jak se starají o ruce, když zrovna nejsme přítomni, dozvěděla jsem se úplně to samé. Nebyl to jediný příklad, ale nikdy jsme tomu nepřikládali takovou váhu a nevěděli jsme, že vás to tak trápí.

Rozmohl se trend, nechávat si fígle pro sebe. Jenže mi, si myslíme, že to že vám je, prozradíme je správné. Samozřejmě že si nehty neuděláte tak jako to umí profesionální manikérka, ale mělo by postačit, že pokud nebudete moct přijít, vy sami budete na dovolené nebo nebudete mít manikérku v dosahu, zasáhnete sami tak aby, jste se za své ruce nemuseli stydět a hlavně aby, jste se nezranili. Ukážeme vám jak na to a vysvětlíme vám základní pravidla a principy v používání produktů a nástrojů s tím spojené. Ukážeme vám, co to o čem se domníváme, že je na trhu nejlepší a vybereme to, co vám bude sedět. Pokud ještě nenavštěvujete profesionální manikérku, diagnostikujeme vaše nehty, abyste věděla jak jim neubližovat a co používat. Vysvětlíme vám jak na nezbedné kůžičky kolem nehtů a proč nepoužívat na noc zábal na ruce ( že jste si myslely že je to dobré 😉 ) .  Zkrátka se pokusíme přenést k vám domů to, co jsme se naučily, v základu který, vám pomůže, když profíci nebudou k mání.

Doufáme že s námi strávíte příjemných pár hodin a odnesete si pár rad a tipů, které se vám budou hodit.

Cena: 1 090,- Kč doba WS cca 3 hodiny

Tento workshop neopravňuje k profesionálnímu provádění manikúry, vysvětlíme vám pouze postupy pro osobní použití.